Nieuw toekomstperspectief voor stoppende agrarische ondernemers | van werk naar werk
Het is niet altijd meer vanzelfsprekend dat je als agrarisch ondernemer tot je pensioenleeftijd op je eigen bedrijf werkzaam bent. De ontwikkelingen in wetgeving, maatschappelijk beeld en veranderingen in het werk zelf zorgen ervoor dat je er zelf voor kiest of genoodzaakt bent om ander werk te gaan zoeken.
Selectie van deelnemers 2018-2019
Wij vinden het belangrijk om jou als ondernemer en je eventuele personeel te ondersteunen bij deze keuze en je te begeleiden op weg naar een nieuw arbeidsmarktperspectief. Je wilt stoppen met je bedrijf, en zou graag iets anders gaan doen maar wat dan?
Programma op maat
Je start met een intakegesprek met een coach van ZLTO. Deze coach begeleidt je het gehele programma. Tijdens het intakegesprek peilen we je behoefte en stellen we een programma op maat samen, wat kan bestaan uit de onderstaande onderdelen: