Bestuur

Het bestuur bestaat uit de volgende leden, met hun functie en contactgegevens:

Hans Vermeulen
Voorzitter, RO Mill & Sint Hubert   06 - 12 59 33 71
hans.vermeulen@zltolandvancuijk.nl

Suzanne Jakobs
Secretaris   06 - 14 26 64 12
zltolandvancuijk@zlto.nl

Marianne de Bruijn
Penningmeester, Maatschappij   06 - 49 42 45 79
marianne.debruijn@zltolandvancuijk.nl

Raymond Derks
Vice-voorzitter, RO, algemeen en Cuijk, Intensieve veehouderij, Platform Mooi Maasvallei   06 - 14 85 24 54
raymond.derks@zltolandvancuijk.nl

Rob Wientjes
Vice-voorzitter, Rundveehouderij, Land van Cuijk Boert Bewust   06 - 49 59 34 12
rob.wientjes@zltolandvancuijk.nl

Job Albers
Multifunctionele landbouw, akkerbouw, RO Sint Anthonis   06 - 21 86 23 95
job.albers@zltolandvancuijk.nl

Martien van de Lockant
Boomkwekerij/planten, RO Grave   06 - 22 47 47 39
martien.vandelockant@zltolandvancuijk.nl

Pieter Relou
Jongeren, PR & Communicatie   06 - 22 71 81 39
pieter.relou@zltolandvancuijk.nl

Teun Wientjes
Water, Platform Mooi Maasvallei   06 - 16 14 09 27
t.wientjes@zltolandvancuijk.nl